Laatste nieuws

2021: Fietstocht 2020 route 43 km

Vertrek vanaf het dorpsplein Maurik. Fiets naar de Buitenweg in, ga (LA) de Molenstraat in, bovenaan de Molenstraat (RA) richting de pont van Eck en Wiel / Amerongen. Neem de pont, op de veerweg in Amerongen (RA) het pad achter het kasteel volgen, einde pad (RA). U komt op de Droststraat die over gaat in de Nederstraat (RA) Zandvoort straat is doodlopend maar u neemt het pad in de Zandvoort (LA) . Einde (RA) oversteken naar het fietspad (LA) Veenseweg in. Einde pad bij de splitsing (RA) knooppunt (42) volg het verharde pad Veenseweg knooppunt (42) rechtdoor naar knooppunt (43) einde pad (LA) knooppunt (20) u gaat een weg in die staat aangegeven als "eigen weg" dit is goed. Deze weg loopt langs 2 woningen, einde pad (LA) op de kruising staat een paddenstoel (RD) fietspad knooppunt (20) richting Overberg en Scherpenzeel. Blijf knooppunt (20) volgen aan het einde van het pad komt u langs "Camping Het Eind", (LA) Dwarsweg naar knooppunt (66) (RA) Achterweg (RA) Bergweg. Voor het spoor naar (LA) Haarweg (LA) Bovenhaarweg einde weg (LA) knooppunt (68), Ginkelse weg gaat over in Scherpenzeelse weg, gelijk na het bos bad Leersum (LA) Wildbaan knooppunt (18) volg deze weg tot de Rijksstraatweg (mogelijkheid eten/ drinken / toilet) Rijksstraatweg oversteken naar Vrede oordlaan knooppunt (11), oversteken naar Boerenbuurt knooppunt (11) volgen, (RA) Nieuwe Steeg, gaat over in Middelweg (LA) Broekhuizerlaan knooppunt (10) naar knooppunt (9) Langbroekerweg gaat over in Gooyerdijk blijven volgen Doorn/Langbroek.

LET OP!!! Voor het witte huis, fietst u door het gele hek knooppunt (13) Overlangbroeker weg, (LA) Bovenwijkerweg knooppunt (13) gaat over in Langbroekse weg (RA) Wijkerweg volgen. U nadert een rotonde (LA) Zandweg knooppunt (14) Einde weg oversteken naar de Singel (RA) naar de Rijndijk knooppunt (37) neem de pont naar de veerweg van Rijswijk knooppunt (73) Rijnbandijk ga (RA) de van der Geerstraat in. U bent weer terug in Maurik.

Vergeet u niet de leukste, grappigste foto naar ons te Whatsappen: 06-14343394 André de Ridder

Oranjevereniging Maurik wenst u nog een prettige dag en hopelijk tot volgend jaar!


Foto gele hek: