Laatste nieuws

Sparen voor de Oranjevereniging Maurik

Beste mensen uit Maurik en omgeving,


We hebben leuk nieuws voor jou en voor ons: wij doen met onze Oranjevereniging Maurik mee met Scoor voor je Club met Dappre: een unieke manier om het hele jaar automatisch Euro's te sparen voor onze club én voor jezelf: bijvoorbeeld voor je contributie, cadeaukaarten van deelnemende ondernemers en nog veel meer.

Sparen doe je heel simpel door aankopen te doen bij Scoor voor je Club ondernemers. Ondernemers beslissen zelf met welk bedrag of percentage van jouw besteding je bij hen kunt sparen. Dat zie je eenvoudig in de Dappre app. Er doen al honderden ondernemers mee!

Meedoen is heel makkelijk.

1. Ga naar https://scoorvoorjeclub.nl/club/?cmsId=6523fd286928c0e02c39c8bd om direct onze Digitale Clubkaart te activeren in de privacyvriendelijke Nederlandse kaarten-app Dappre. Je hoeft geen account aan te maken en er worden geen persoonsgegevens gevraagd.

2. Koppel eenvoudig en veilig de Digitale Clubkaart(en) aan je eigen betaalrekening(en).

3. Reken af bij Scoor voor je Club Partners door te pinnen en je spaart helemaal automatisch voor onze club én voor jezelf! Je hoeft geen pasjes te laten zien. Pinnen = scoren!

4. In Dappre kun je zien waar en hoeveel je kunt sparen en zien hoe je spaarsaldo oploopt!

5. Elke maand gaat het gespaarde bedrag automatisch naar de club(s) waar jij voor wil sparen. Je kunt via Persoonlijke Xtra's sparen voor je contributie, vouchers en cadeaukaarten van deelnemende ondernemers. Leuk!

Koop lokaal, steun onze club en spaar voor jezelf!
Wij doen mee, jij ook?

Veel plezier met sparen!

Oranjevereniging Maurik